головна
новини
наше місто
медіа
довідка
бізнес
агроринок
про нас

        За ініціативи Козятинської районної спілки підприємців  , сесія Козятинської районної ради прийняла рішення про включення до плану соціально-економічного  розвитку Козятинського району на 2011 р. питання про створення оптово-роздрібного “Агроринку Козятинщини”  на основі матеріально-технічної бази ПМП “Обрій”.                                

       З  інвестиційним проектом  створення агроринку  і автосервісного комплексу , описом бізнес-плану ”Обрій-агро-сервіс”,  бажаючі можуть ознайомитись на даному сайті (перехід через верхній баннер "Обрій Агро Сервіс" ).

       На початку лютого 2011 р. розпочалась реконструкція приміщень і території під роздрібно-оптовий агроринок у   м. Козятин по вул. Васьківського 17-а. В даному  комплексі  з 12 лютого відкрився  і працює на постійній основі мясний павільйон, в поточному році завершилось  облаштування 36 торгівельних місць   у великому залі (210 м.кв.) і 20 робочих місць на відкритому майданчику  по реалізації плодово-овочевої, супутньої агропродукції .  В червні розпочала роботу кухня "Домашня випічка" а в грудні відкрився продовольчий магазин-дискоунтер "Світлана". На відкритих торгівельних майданчиках з жовтня агровиробниками постійно здійснюється торгівля зерновими і овочевою продукцією, орендаторами в одному з  овочесховищ на 60 тон зроблені запаси овочевої продукції на  2012 р.

Для  продавців, покупців адміністрація агроринку в критому комплексі м. Козятина по вул.Васьківського 17-а, пропонує слідуючі послуги:

1. В оренду 16 стандартних, постійно-діючих торгівельних місць для реалізації агропродукції розмірами 1,9 х 2,2 х 2,4h (м) і  одне місце розміром 1,9 х 4 х 2,4h (м) у великому залі загальною площею 210 м.кв.(приміщення бувшої Їдальні № 1) .Пропонуються також в довгострокову оренду приміщення для постійно-діючих магазинів продовольчих і супутніх товарів, розмірами від 20 до 120 м.кв.  в критому комплексі агроринку загальною площею 1410 м.кв , на земельній ділянці 0,73 га, за адресою м. Козятин, вул. Васьківського 17, 17-а. Вартість оренди торгових площ в магазинах  в  залежності від  площі, терміну дії угоди, місця розташування, обсягу додаткових  послуг; +спецустаткування, холодильники, забезпечення комунікаціями, дезинфекція приміщень і утилізація сміття, облаштування місць паркування автотранспорту і місць загального користування, охорона, тощо.                  

 2. Оренда кожнодених (16 непостійних) торгівельних місць в критому павільйоні(210 м.кв.) за прилавком , розміром 1,5 х 1,5х2,2 h( м) за ціною 3 грн/за 1м.кв./день, можлива почасова оплата.

3. Оренда 10 торгівельних місць (непостійних) на відкритій площадці навколо критого павільйону агроринку, прилавок-піднавіс, розміром 1,5 х 2 м для агровиробників-БЕЗКОШТОВНО , для приватних підприємців-продавців за ціною 2 грн за 1м. кв./1 день торгівлі, можлива почасова оплата.

4. Оренда приміщень  вбудованих в агроринок магазинів, кафе швидкого приготування, офіси підприємств в 

     будівлі агроринку і комплексу ПМП “Обрій” вартістю  від 20 до 50 грн за 1 м.кв./ місяць.

5. Оренда складських приміщень, овочесховищ, холодильників від 4 до 12  грн/м.кв./місяць.

6. В тимчасове користування гаражні бокси і відкриті майданчики (автостоянка паркомісце) з круглодобовою охороною; від 5 грн- паркомісце легкового авто і  до 20 грн/за великоваговий автомобіль з причепом,  плата за добу і мінімально, за 10 годин паркування.

7. Адміністрація агроринку пропонує для агровиробників, продавців, покупців розміщення реклами  і оголошень на сайті "Козятин-Ребус"в розділі агроринок, дорадчо-консультаційні, юридичні послуги, пошук партнерів оптових продавців і покупців, маркетингові дослідження, підготовку оформлення договорів купівлі-продажу, юридичний супровід по виконанню угод .

8. Пропонуєм інвесторам придбати комплексом, частками, можливо  в довгострокову оренду з правом придбання , виробничий комплекс ПМП “Обрій” в складі; Агроринок, земельні ділянки, хлібопекарню, кондитерський, фасувально-пакувальні цехи.

 

Розміщення торгівельного комплексу "Агроринок" в м. Козятин

Схема торгівельного комплексу "Агроринок"

План-схема торгівельних місць в центральному залі 

План-схема критого торівельного комплексу "АГРОРИНОК"


Заявки на оформлення угод оренди торгівельних місць на агроринку

приймаються за адресою: м. Козятин, вул. Васьківського 17, офіс  ПМП" Обрій"

контактні телефони, код м. Козятина- (4342), тф. 2-24-98, 2-22-85, 2-16-25, моб. 0672755503.

Реклама
Оголошення
додати оголошення
 
всі оголошення2007 - 2011 © Козятин - Ребус. Інформаційний портал міста Козятин.
При наглому копіюванні матеріалів не забудьте вставити посилання на наш сайт


    RSS-стрічка     Вхід     РеєстраціяЧас генерації сторінки: 0.006 с.
Цю сторінку переглянуто: 8140 разів
Дизайн сайту: Mendart.com
Програмування: v7.net.ua