головна
новини
наше місто
медіа
довідка
бізнес
агроринок
про нас


Біофосфорин (фосфатмобілізуючі бактерії)

28-11-2011 11:06:58

 

Біофосфорин

 

(фосфатмобілізуючі бактерії)

 

ТУ У 24.2-32813696-023:2011

 

 

 

Вміст фосфору в ґрунті достатньо високий і має тенденцію до накопичення за умови регулярного внесення фосфорних і органічних добрив. Але все-таки більша частина фосфору в ґрунті недоступна рослинам і може бути мобілізована з його запасів завдяки дії мікроорганізмів.

 

Дія фосфатмобілізуючих бактерій препарату Біофосфорин заснована на здатності до перетворення важкодоступних сполук фосфору на форми, які легко засвоюються рослинами.

 

Препарат використовується для передпосівної обробки насіння, замочування кореневої системи розсади та саджанців, прикореневого підживлення сільськогосподарських рослин, деструкції пестицидів, а також покращення показників родючості ґрунту та фосфорного живлення рослин. Продуцент Bacillusmegaterium має високу ростову активність і здатен продукувати фосфатази, які активно мінералізують органічні фосфоровмісні сполуки. Штам покращує дію азотфіксуючих мікроорганізмів ґрунту та проявляє антагоністичні властивості по відношенню до фітопатогенних бактерій Pseudomonassyringae і Erwiniacoratovora, тому B. megaterium є представником ефективної мікрофлори родючого ґрунту.

 

Дія мікроорганізмів відбувається в ґрунті. В залежності від ґрунтово-кліматичних умов обєми забезпечення рослин фосфором можуть складати від 40 до 60 кг/га.

 

Продукти, які синтезуються штамом фосфогідролази, - це ріст стимулюючі речовини по типу фітогормонів, вітаміни групи В й органічні кислоти.

 

Препарат використовують з ціллю прискорення росту кореневої системи рослин, збільшення врожаю, покращення його якості, а також зменшує негативний вплив дії мінеральних добрив і сприяє біологічному оздоровленню ґрунтів.

 

Штам стійкий до хлорорганічних сполук, здатен руйнувати ацетохлор.

Телефон 0432-555-622

 


Коментарі

 
Ваш коментар
Ваше ім'я
Реклама
2007 - 2011 © Козятин - Ребус. Інформаційний портал міста Козятин.
При наглому копіюванні матеріалів не забудьте вставити посилання на наш сайт


    RSS-стрічка     Вхід     РеєстраціяЧас генерації сторінки: 0.007 с.
Цю сторінку переглянуто: 762 рази
Дизайн сайту: Mendart.com
Програмування: v7.net.ua