головна
новини
наше місто
медіа
довідка
бізнес
агроринок
про нас


ГАУБСИН (препарат інсекто-фунгіцидної дії)

28-11-2011 11:13:59

 

ГАУБСИН

 

(препарат інсекто-фунгіцидної дії)

 

ТУ У 24.2 -32813696-022:2011

 

Новий мікробіологічний препарат комплексної дії, що створений на основі двох штамів Pseudomonasaureofaciens, які проявляють антимікробну, антифунгальну, ентомопатогенну і ріст-стимулюючу дію та призначений для захисту плодових і сільськогосподарських культур від хвороб і шкідників.

 

Препарат не просто знищує збудників хвороб і пригнічує їх розвиток, а й спричиняє лікувальну дію на рослини.

 

Гаубсин з успіхом використовується для передпосівної обробки насіння та бульб, замочування кореневої системи розсади, обробки рослинпроти шкідників і хвороб в період вегетації та прикореневого внесення разом із поливною водою.

 

Рідка форма Гаубсина - нативна культуральна рідина з титром 5x109 кл./мл, характеризується високим рівнем активності на протязі трьох місяців зберігання.

 

Переваги застосування Гаубсину:

 

ü              Гаубсин можна застосовувати в будь-яку фазу розвитку рослин: від сходів до дозрівання. Препарат застосовують для захисту від шкідників і хвороб польових, овочевих, баштанних культур, виноградників, плодових, паркових і лісових насаджень, а також в квітникарстві та в умовах закритого грунту.

 

ü              Препарат пригнічує на 94-96% розвиток практично усіх хвороб, що викликаються грибками: оїдіум, мільдью, чорна плямистість, сіра гниль, борошниста роса, аскохітоз, вертицильоз, септоріоз, фузаріоз, пероноспороз, тверда сажка та ін. Також препарат спричиняє пригнічуючу дію вірусних хвороб, а його ефективність проти тютюнової мозаїки може сягати 80-97%.

 

ü              Відмічена висока ефективність проти личинок яблуневої плодожерки, так в середньому препарат знищує до 94% личинок яблуневої плодожерки (1-5 покоління). Також Гаубсин зарекомендував себе як ефективний препарат проти таких шкідників, як попелиці, багатьох видів листокруток, п'ядунів, вогнівок, плодожерок та ін.

 

ü              При застосуванні по вегетуючих рослинах впродовж вегетації препарат проявляє також ріст-стимулюючу дію, внаслідок чого підвищується стійкість рослини до борошнистої роси на зернових, фітофторозу на картоплі, фітофторозу та макроспоріозу на помідорах та сприяє підвищенню врожайності вказаних культур на 14-70%.

 

ü              Гаубсин гальмує ріст льодоутворюючих бактерій Pseudomonassyringaepv., цим самим захищаючи рослини від ушкоджень при заморозках.

 

ü              Препарат можна використовувати в складі бакових сумішей разом із хімічними пестицидами, окрім тих, що містять мідь та ртуть.

 

ü              Препарат не викликає резистентності у шкідників та збудників хвороб, тому з часом не виникає потреби у збільшенні норми використання препарату.

 

ü              Препарат не спричиняє шкідливого впливу на навколишнє середовище, негативної дії на людей, теплокровних тварин, риб, бджіл та інших корисних організмів біоценозу, а також не є фітотоксичним для культурних і дикоростучих рослин.

 

Препаратом обприскують рослини при відродженні гусениць, або першій ознаці захворювань, за вегетацію проводять 2-4 обприскування з нормою витрати робочого розчину 400-1200 л/га.

 Телефон 0432-555-622


Коментарі

 
Ваш коментар
Ваше ім'я
Реклама
2007 - 2011 © Козятин - Ребус. Інформаційний портал міста Козятин.
При наглому копіюванні матеріалів не забудьте вставити посилання на наш сайт


    RSS-стрічка     Вхід     РеєстраціяЧас генерації сторінки: 0.008 с.
Цю сторінку переглянуто: 782 рази
Дизайн сайту: Mendart.com
Програмування: v7.net.ua