головна
новини
наше місто
медіа
довідка
бізнес
агроринок
про нас


Целюлад

28-11-2011 11:16:09

 

Целюлад

 

 

 

Комплексний ферментний препарат, який використовується для біоутилізації целюлозо- вмісних матеріалів, силосування кормових трав з підвищеним вмістом целюлози (клітковини), а також для прискорення трансформації соломи в біогумус.

 

Оптимальні умови дії препарату: рН – 5,0-7,0; температура 20-45°C.

 

 

 

Технологія використання:

Силосування

20 г препарату розводиться в 10 - 15 л води й обробляється 1 т силосної маси.

Підвищення родючості ґрунту

Норма витрати препарату складає 200-350 г/га. Витрата робочого розчину 250-500 л/га. Після внесення препарату необхідно провести дискування на глибину до 12 см

 

 

 

 

 

Переваги та ефективність використання Целюладу: після збирання урожаю зернових на полі в середньому залишається біля 5 тон соломи, яку утилізують спалюючи, або заробляють в ґрунт, добавляючи аміачну селітру з розрахунку 30 кг в фізичній вазі на кожну тону соломи.

 

Таким чином, на кожний гектар необхідно внести від 100 до 150 кг селітри, що в грошовому виразі складає 330-360 грн/га. Також внесення селітри вирішує питання лише зменшення азотного голодування рослин наступної культури, але не вирішує комплексної проблеми підвищення родючості ґрунту. Використання ферментного препарату Целюлад дозволяє не лише зменшити використання селітри на 80%, що дає можливість економії коштів на 1 га., а також сприяє формуванню корисної ґрунтової біоти за рахунок біоцидної та пригнічувальної дії по відношенню до патогенної мікрофлори ґрунту та сприяє прискоренню ростових процесів рослин за рахунок утворення ріст-регулюючих речовин при розкладанні органічної маси.

 

Дослідження, проведені в Вінницькій державній сільськогосподарській дослідній станції, показали ефективність застосування Целюладу по стерні в системі No-Till.

 

 

 

 

 

Правила зберігання препарату.

 

 

 

Препарат зберігати при t° від +5°С до +25°С в темному, захищеному від прямих сонячних променів місці.

 

Термін придатності препарату – 2 роки.

 

Вартість однієї гектарної норми – 40 грн.

 

 

 

Перед додаванням препарату в робочий розчин рекомендуємо пропускати його через сітчастий фільтр.

 

 

 

Препарат виготовляється за Ліцензією ІМВ НАНУ. Технологічний процес виготовлення здійснюється під керівництвом науковців Інституту мікробіології та вірусології ім.Д.К.Заболотного


Телефон/факс 0432-555-622

 


Коментарі

 
Ваш коментар
Ваше ім'я
Реклама
2007 - 2011 © Козятин - Ребус. Інформаційний портал міста Козятин.
При наглому копіюванні матеріалів не забудьте вставити посилання на наш сайт


    RSS-стрічка     Вхід     РеєстраціяЧас генерації сторінки: 0.007 с.
Цю сторінку переглянуто: 660 разів
Дизайн сайту: Mendart.com
Програмування: v7.net.ua