головна
новини
наше місто
медіа
довідка
бізнес
агроринок
про нас


БАКТОКУЛІЦИД

28-11-2011 11:17:50

 

БАКТОКУЛІЦИД

 

ТУ У 24.2-32813696-018:2010

 

 

 

Біологічний інсектицид вузького напрямку дії - спорокристалічний комплекс, який містить дельта-ендотоксин ентомопатогенних спорових бактерій Bacillus thuringiensis var. israelensis, що утворюється в процесі ферментації культури.

 

Як і інші мікробіологічні препарати, Бактокуліцид є кишковою отрутою для личинок будь-яких видів комарів. Токсин, потрапляючи з кормом в організм личинок, викликає порушення травного процесу, токсикоз і загибель.

 

Терміни загибелі личинок коливаються від декількох годин до декількох днів і залежать від норми витрати препарату, віку та фізіологічного стану личинок, гідрологічних і біоценотичних характеристик водойм.

 

Препарат призначений для боротьби з личинками різних видів кровососних комарів (в тому числі і малярійних), комарів-піскунів, а також з личинками рисового комарика у водоймах усіх типів, включаючи рибогосподарські, розташовані в усіх природних зонах та в підвалах житлових будинків і будівель іншого призначення організаціями, що мають право займатися дезінфекційною діяльністю.


Телефон/факс  0432-555-622

 


Коментарі

 
Ваш коментар
Ваше ім'я
Реклама
2007 - 2011 © Козятин - Ребус. Інформаційний портал міста Козятин.
При наглому копіюванні матеріалів не забудьте вставити посилання на наш сайт


    RSS-стрічка     Вхід     РеєстраціяЧас генерації сторінки: 0.007 с.
Цю сторінку переглянуто: 653 рази
Дизайн сайту: Mendart.com
Програмування: v7.net.ua