головна
новини
наше місто
медіа
довідка
бізнес
агроринок
про нас


Депутати оголосили бойкот Стахову - голові Козятинської райради

26-06-2014 16:54:52

Кажуть, Валерій Стахов, користуючись службовим становищем, прилаштовує рідних на керівні посади, привласнює підприємства та землі. Ще у травні Козятинським міжрайонним судом було визнано винним у корупційних діяннях колишнього «регіонала», голову Козятинської райради Валерія Стахова.

 

Звинувачення стосувалися конфлікту інтересів — голова райради, за словами депутатів Козятинської районної ради, не повідомив їх, що директором КП «Козятинська районна аптека» є його дружина, після чого на черговій сесії він виніс на голосування питання про перепризначення Валентини Стахової на посаду директора. Депутати, обурені відсутністю інших кандидатур на цю посаду та явним проштовхуванням Стаховим дружини на керівну посаду, покинули залу засідань; більшість із тих, хто залишився, за їхніми словами, проголосували проти призначення...

 

Після рішення Козятинського суду апеляцію розглядав Вінницький апеляційний адміністративний суд. Рішенням судді позов адвоката Стахова був задоволений частково. Постанову судді Козятинського міжрайонного суду, згідно з якою Стахов був визнаний винним і повинен був виплатити штраф у розмірі 850 грн., було скасовано. А протокол про адміністративне правопорушення стосовно В.І. Стахова було наказано повернути на доопрацювання до органу, що його видав. Після такого рішення у суді депутати покидали залу засідань з вигуками: «Ганьба! Усе куплено».

 

– Із самого початку усе куплено і сфабриковано! Починаючи від протоколу сесії, в якому вказано, що за кандидатуру Валентини Стахової проголосували одноголосно! Хоча насправді голосів «за» було не більше 15. Ми знали, що рішення суду буде саме таким. Стахов ще тиждень тому розказував усім, що вже виграв Апеляційний суд. Остаточно зрозуміли, що все вже вирішено, коли побачили, що судове засідання, яке було призначено на 9.30, навіть не збиралися проводити. Судді не було, Стахова теж. Секретар підтвердила, що суд заплановано на 9.30 без змін. Натомість провели його о 14.20, тому що ми підняли гвалт! Якби суд не задовольнив позов адвоката Стахова, тоді, згідно із законом, Стахов вимушений був подати у відставку, — розповідає депутат Козятинської райради Ігор Булавський.

 

— На сьогодні 47 депутатів з 68 підписалися під недовірою цьому голові. Але ми не можемо довести діло до фіналу, тому що Стахов тисне на депутатів. Три-чотири депутати вже відмовилися від своїх підписів і перейшли на його бік. Він уже багато років чіпляється за цю посаду всіма руками і нізащо не хоче її віддавати.

– Стахов та його адвокат побудували свій захист на тому, що він як голова райради нікому не підзвітний. Це порушує принципи народовладдя. Він діє старими «регіоналівськими» методами: призначає на керівні посади своїх людей без усякого досвіду, відбирає землі, захоплює підприємства, «дерибанить» держбюджет. Нещодавно ми дізналися, що він мітить на посаду першого заступника голови Вінницької облдержадміністрації, — ділиться думками депутат Козятинської райради Сергій Миклуха. — Він називає себе героєм Майдану. Який він герой? Герої Майдану зараз на Сході, а не їздять на новенькому «Land Cruiser 150 Prado» (2014 р. випуску, коштує більш як 700 тис. грн).

 

Сам же Валерій Стахов звинувачення у фабрикуванні протоколу сесії, на якій його дружину — Валентину Олександрівну — призначили директором аптеки та у розтраті бюджетних коштів, відкидає. Стверджує, що давно мріє про заслужений відпочинок, бо втомився від посади голови.

 

– Інших кандидатур на посаду директора аптеки, окрім моєї дружини, не було. Ніхто не виявив бажання. А моя дружина — гарний фахівець! Всі депутати проголосували за її призначення. Я знаю, що деякі депутати стверджують, що під час сесії були і голоси проти. Вони кажуть неправду! З приводу цього вже проведено безліч перевірок різними контролюючими службами області.

 

Ніяких порушень не виявили, — стверджує Валерій Іванович. — Який ще перший заступник губернатора? Нічого такого я не планую! Мені це все вже чортом набридло! Чого ж ті депутати, які грозяться підняти питання про мою відставку, не роблять цього? Натомість зібрали лише 9 підписів (з 68 депутатів) за те, щоб включити це питання у порядок денний. Я вже втомився чекати. А самотужки покинути посаду — соромно перед людьми. Тому чекаю на вибори.

 

– Валерію Івановичу, скажіть, яку зарплатню отримує голова Козятинської райради, якщо дозволяє собі їздити на новенькому «Land Cruiser 150 Prado»?

До чого тут мій автомобіль? Він мені не належить. Він у мене в користуванні. Не скажу, чий він. Яка різниця? Автомобіль — не мій!

 

На разі депутати-противники Валерія Стахова оголосили йому бойкот та запевнили, що не збираються відвідувати сесії районної ради, доки Валерій Іванович не подасть у відставку.

Коли верстався номер, стало відомо, що на депутатів Козятинської райради чиниться тиск. Їм погрожують звільненням через їхній бойкот.

Анастасія ЯКОВИШИНА


Коментарі

 
Ваш коментар
Ваше ім'я
Реклама
2007 - 2011 © Козятин - Ребус. Інформаційний портал міста Козятин.
При наглому копіюванні матеріалів не забудьте вставити посилання на наш сайт


    RSS-стрічка     Вхід     РеєстраціяЧас генерації сторінки: 0.013 с.
Цю сторінку переглянуто: 795 раз
Дизайн сайту: Mendart.com
Програмування: v7.net.ua