головна
новини
наше місто
медіа
довідка
бізнес
агроринок
про нас


Як розмовляти з чиновниками?

22-07-2014 17:31:47

Не секрет, що більшість наших чиновників є корупціонерами та хабарниками, а тому з ними треба вміти говорити бо інакше ви так і не зможете вирішити свою проблему.

 

В якого б чиновника ви не були не залежно від його рангу та посади, ви маєте знати, що він є ні ким іншим ніж вашим слугою і має робити усе від нього залежне аби вирішити вашу проблему.

 

Перед походом до чиновника не пожалкуйте грошей на грамотну юридичну консультацію в досвідчених юристів, оскільки не знаючи своїх прав, ви не зможете протистояти корупційній державній машині. 

 

А ще краще взяти такого юриста з собою, але це треба робити тоді, коли чиновник добровільно не бажає вирішити вашу проблему.

 

Якщо в розмові з чиновником ви побачите натяки на хабар не поспішайте хвилюватись та розчаровуватись, адже відтепер цей чиновник у вашому кармані. 

 

В цьому випадку скажіть йому, що ви погоджуєтесь на його вимоги, але вам потрібен

час для зібрання необхідної суми. Після цього негайно зверніться на гарячу лінію Служби безпеки України (телефон Управління СБУ У Вінницькій області (0432) 53-13-09), які терміново вишлють вам свого працівника для взяття на гарячому цього зажерливого чиновника. 

 

Пам’ятайте, що ваша байдужість сама породжує корупцію і хабарництво, а тому щоб перемогти цей рак суспільства, кожен з нас має сам бути відданий закону та справедливості. 

 

За вирішення свого питання в таких випадках можете не хвилюватись, оскільки якщо ви повідомите СБУ про такий злочин і допоможете їм довести його до кінця ваше питання обов’язково буде вирішене у найкоротші строки. 

 

Якби кожен з вас діяв саме так, корупція пропала б сама по собі, але багатьом людям це не вигідно через відсутність у них знань про це та й через інші людські фактори.

 

Тому пам’ятайте, що саме ви можете бути винними у тій страшній хворобі нашого суспільства (корупції і хабарництва) і саме ви можете це змінити.

 

Проблема в тому, що люди з невідомих причин бояться чиновників, а тому не звертаються до правоохоронців. Повірте досвіду, беручи чиновника за взятку ви стаєте героєм нашого часу як в очах суспільства так і в очах правоохоронців, адже відтепер ви будете знаходитись під їх особливим захистом.

 

Отже, як бачимо з чиновниками можна і треба говорити, адже саме ви платите йому зарплатню, саме ви з своїх податків утримуєте цих бездарів, а тому саме ви можете їх і познімати. 

 

Дорогі друзі, поширюйте цей пост аби як умога більше людей змогли дізнатить про таку необхідні для сучасної людини інформацію. Наперед вам усім дякую!

 

Слава Україні! Героям Слава!

 

                                                      Правозахисник Шавлюк Олександр Выкторович


Коментарі

 
Ваш коментар
Ваше ім'я
Реклама
2007 - 2011 © Козятин - Ребус. Інформаційний портал міста Козятин.
При наглому копіюванні матеріалів не забудьте вставити посилання на наш сайт


    RSS-стрічка     Вхід     РеєстраціяЧас генерації сторінки: 0.014 с.
Цю сторінку переглянуто: 686 раз
Дизайн сайту: Mendart.com
Програмування: v7.net.ua