головна
новини
наше місто
медіа
довідка
бізнес
агроринок
про нас


В Козятині представник влади визнав, що влада антилюдська

18-01-2017 17:01:40

«Антилюдським» назвав проект створення госпітальних округів на Вінниччині голова Козятинської РДА

16 січня 2017, 15:17

Проект створення госпітальних округів на Вінниччині, що оприлюднений на офіційному сайті Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА, можна назвати «антилюдським та таким, що націлений проти гуманності та спокою населення у Вінницькій області». Так вважає голова Козятинської райдержадміністрації Олег Оркуша. Про це він написав у своєму зверненні, розміщеному на сайті РДА.

«До якого часу чиновники, яким держава довірила створення кращих умов надання послуг, у тому числі медичних, будуть втілювати в життя свої ненормальні фантазії, які налаштовані проти «Людини», на знищення медичної галузі. Не взявши до уваги жодних показників та постійних звернень керівництва Козятинщини (всіх гілок влади), чиновники Департаменту охорони здоров’я приймають своє – антинародне – рішення. Всупереч Постанові Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 року №932 «Про порядок створення госпітальних округів», прийнято рішення про позбавлення Козятинської центральної районної лікарні статусу лікарні інтенсивного лікування, чим фактично вирішують долю: в подальшому закрити даний заклад. Загалом, оцінюючи карту, яку висвітлено на офіційному сайті Департаменту охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації, бачимо: вся Північно-Східна частина області (Козятинський, Погребищенський, Оратівський райони з населенням 120 тис чоловік) втратять оперативність та доступність до екстреної медичної допомоги», - вважає Олег Оркуша.

За його словами, наразі підготовлено низку звернень за спільними підписами голів РДА та райради, секретаря Козятинської міської ради, голови Координаційної ради профспілок Козятинського району, голови Козятинської профспілкової організації «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця», голови профспілкової організації працівників медустанов, голови профспілкової організації працівників держустанов – до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун, народного депутата України Петра Юрчишина та голови Вінницької ОДА Валерія Коровія з клопотанням при затвердженні госпітальних округів у Вінницькій області надати Козятинській центральній районній лікарні статус лікарні інтенсивного лікування, що зніме соціальний негативний наслідок перепрофілювання, упередить протестні виступи громадян, поліпшить якість медичних послуг та підніме довіру до державної влади.

Крім того, сьогодні, 16 січня, головою Козятинської районної ради було підписано розпорядження про негайне скликання позачергової сесії райради з приводу обставин, що склалися з Козятинською центральною районною лікарнею.

«Я, як голова райдержадміністрації, закликаю лідерів партійних та громадських структур та об’єднань району з розумінням та витримкою поставитись до надзвичайно складної ситуації в районі, не піднімати громадськість та не нагнітати подальшу ситуацію. У ситуації, що склалась, представники влади району, голови сільських, селищних рад, аграрії, підприємці, лікарі, освітяни, учасники АТО, вся громадськість Козятинщини перебувають по один бік барикад! Ми звертаємося до керівництва Департаменту охорони здоров’я Вінницької області: змінити проект створення госпітальних округів Вінницької області від 28.12.2016 року з врахуванням вимог та пропозицій жителів Козятинщини і лише після цього подавати його на затвердження Кабміном, задля збереження спокою та громадського порядку в Козятинському районі!», - написав у своєму зверненні Олег Оркуша.

Нагадаємо, проектом утворення госпітальних округів на Вінниччині передбачено, що Козятинський район має увійти до одного округу з Хмільницьким, Калинівським, Літинським, Жмеринським, Тиврівським, Вінницьким, Липовецьким, Оратівським та Погребищенським районами.


Більше читайте тут: http://vinnitsaok.com.ua/2017/01/16/221749

Коментарі

 
Ваш коментар
Ваше ім'я
Реклама
2007 - 2011 © Козятин - Ребус. Інформаційний портал міста Козятин.
При наглому копіюванні матеріалів не забудьте вставити посилання на наш сайт


    RSS-стрічка     Вхід     РеєстраціяЧас генерації сторінки: 0.016 с.
Цю сторінку переглянуто: 439 раз
Дизайн сайту: Mendart.com
Програмування: v7.net.ua