головна
новини
наше місто
медіа
довідка
бізнес
агроринок
про нас


Козятин, звернення - збудуєм храм разом !

12-03-2017 18:11:04
ЗБУДУЙМО ХРАМ ГРОМАДОЮ
Дорогі браття і сестри!
Триває зведення храмової споруди парафії святого Пророка Іллії Української Православної Церкви Київського Патріархату.
Основним джерелом фінансування будівництва є пожертви самих парафіян. Ця матеріальна підтримка є дійсно добровільною та благодійною, адже кожен сам вирішує – залишатись йому лише стороннім спостерігачем чи бути дійсним учасником цієї богоугодної справи.
Ми розуміємо сьогоднішні політичні, економічні та соціальні труднощі, але точно знаємо, що «не єдиним хлібом живе людина”. Духовність і віру в Бога потрібно відроджувати і прищеплювати заново, особливо серед молоді!
Пам’ятаймо: кожна щира пожертва Богові обов’язково обертається не лише винагородою у житті вічному, а й духовною злагодою та добробутом у житті земному. Тому кожен може долучитися до цієї святої справи, вклавши у стіни храму іменну цеглину за себе, своїх рідних та близьких.
Кожен має можливість залишити своє ім’я вписаним у стіни церкви, що будується. Імена жертводавців і благодійників будуть нанесені на цеглі, з якої будується Храм, а значить - залишаться у святих стінах навічно
Жертвуючи на іменну цеглу, жертводавець вказує ім'я конкретної людини. Воно записується в церковну книгу. Згодом це ім'я буде написано на іменній цеглі, з якої будуть складені стіни. Ви можете, вказати ім'я будь-кого з ваших близьких, і не тільки за здоров'я, а й за упокій тих, кого вже немає з нами тут, на землі. Адже у Бога всі живі, і вони також потребують церковної молитви, навіть більше, ніж ми з вами, адже вплинути на свою долю вони вже не можуть, а ми, що живемо на землі, можемо своїми молитвами. Кожна людина має можливість пожертвувати як на одну цеглину, так і на кілька відразу. Молитви за благодійників і будівельників храму підносяться на кожному богослужінні до тих пір, поки храм стоїть на землі
Іменна цеглина – це не лише ваша особлива форма благодійної пожертви на храм, але й постійна молитва за живих і померлих. Ім’я кожного жертводавця буде написано на окремій цеглині, яку вкладуть у стіни храму, а за благодійників та украсителів виголошуватимуться поминання на Божественних літургіях до кінця віку.
Громада церкви святого Пророка Іллії закликає всіх небайдужих людей підтримати благий почин та допомогти нам матеріально, на побудову церкви. Хай Господь Милосердний не залишить вас своєю благодаттю і роздасть вам сторицею молитвами Пророка святого Іллії. Якщо ви маєте добрий намір надати фінансову допомогу на побудову церкви, скористайтеся нашими реквізитами:
Р/р 26007160289, у відділенні АБ «Укргазбанк», МФО 320478, м. Козятин, вул. Васьковського, 27. тел. 2-00-46, 067-99-66-384, 063-14-14-364.

Закликаємо ще раз Вас, дорогі браття і сестри, долучитися до нашої спільної справи! Храм будується для усіх нас, наших дітей, внуків, правнуків і від кожного з нас залежить духовне відродження України!
Нехай допоможе нам у цій святій справі Всемилостивий Господь!
Пожертви на іменну цеглину в будівництво Свято-Ілліїнського храму можна зробити у храмі або через парафіяльний банківський рахунок.
Протоієрей о. Роман Масира настоятель храму Св. Пророка Іллії
Цеглину вклади у споруду величну й молитва за тебе звучатиме вічно!

БЛАЖЕННІ МИЛОСТИВІ, БО ВОНИ ПОМИЛУВАНІ БУДУТЬ... (Мф. 5,7).
ХТО СІЄ ЩЕДРО, ТОЙ ЩЕДРО Й ЖАТИМЕ... БОГ ЛЮБИТЬ ТОГО, ХТО З РАДІСТЮ ДАЄ! (2 Кор. 9,7 – 8).
Svetlana Kovalenko
Джерело: група ВК "Типовий Козятин"

Коментарі

 
Ваш коментар
Ваше ім'я
Реклама
2007 - 2011 © Козятин - Ребус. Інформаційний портал міста Козятин.
При наглому копіюванні матеріалів не забудьте вставити посилання на наш сайт


    RSS-стрічка     Вхід     РеєстраціяЧас генерації сторінки: 0.013 с.
Цю сторінку переглянуто: 347 раз
Дизайн сайту: Mendart.com
Програмування: v7.net.ua