головна
новини
наше місто
медіа
довідка
бізнес
агроринок
про нас


На Козятинщині зафіксована швидкість розвитку підприємництва не як у равлика

25-09-2018 13:08:37

На Козятинщині активно розвивається одне з перших підприємств України, що займається розведенням равликів

21.09.2018

 

Вчора, 20 вересня, в рамках робочого візиту до Козятинського району, Директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко спільно з в.о. голови Козятинської райдержадміністрації Сергієм Прохоровим відвідали підприємство «Еко Равлик» в с.Куманівка, яке займається вирощуванням та переробкою равлика виноградного.

Зареєстроване у 2008 році, підприємство на той час було першим, хто в Україні зайнявся розведенням равликів. На сьогодні в сезон на фермі працює до 30 осіб. «Еко Равлик» постачає свою продукцію (оброблене м’ясо та ікру равликів) до найбільших торгівельних мереж України, а також на експорт, зокрема, до Чехії, Франції. Зважаючи на високий попит на цей делікатесний продукт, у планах – побудова нового заводу та нарощення обсягів виробництва. Оглядаючи потужності ферми, Володимир Мережко зазначив: «Обласна державна адміністрація зацікавлена в тому, щоб на території області діяло таке інноваційне підприємство, як ваше, адже, на порівняно невеликих площах, є можливість виробляти продукт з високою доданою вартістю. Крім того, ферма з вирощування равликів становитиме і певний туристичний інтерес, зокрема, з точки зору гастротуризму».

Також посадовець ознайомився з діяльністю ТОВ «Хлібозавод №1» у селі Махнівка, яке наразі випускає 28 видів кондитерської продукції, насамперед, це пісочне та цукрове печиво.

Підприємство засноване у 2015 році на базі старого хлібозаводу. З того часу було побудовано новий цех, виробничі потужності підприємства збільшились до 2200 м2. Продукція експортується до таких країн як: Польща, Латвія, Ізраїль, Лівія, Азербайджан. На заводі працює 180 осіб. Наразі

підприємство нарощує потужності та планує збільшити обсяги продажів на внутрішньому ринку. У зв’язку із цим, Володимир Мережко запропонував підприємству представити свою продукцію на традиційних осінніх суботніх ярмарках, перший з яких відбудеться 29 вересня. Це надасть можливість вінничанам ознайомитись із смачною та якісною кондитерською продукцією заводу.

У рамках робочої поїздки, посадовці відвідали могилу польського поета Томаша Падури, яка знаходиться в с.Махнівка. Томаш Падура є автором всесвітньовідомої  пісні «Гей, соколи».

 

LДжерело : сайт Козятинської РДА


Коментарі

 
Ваш коментар
Ваше ім'я
Реклама
2007 - 2011 © Козятин - Ребус. Інформаційний портал міста Козятин.
При наглому копіюванні матеріалів не забудьте вставити посилання на наш сайт


    RSS-стрічка     Вхід     РеєстраціяЧас генерації сторінки: 0.013 с.
Цю сторінку переглянуто: 33 рази
Дизайн сайту: Mendart.com
Програмування: v7.net.ua