головна
новини
наше місто
медіа
довідка
бізнес
агроринок
про нас


В Козятині запроваджено КАРАНТИН

23-03-2020 22:03:18

У Козятині діють заходи безпеки, спрямовані на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби.

Міський голова Олександр Пузир закликає козятинчан неухильно їх дотримуватись: “Давайте поважати один одного, наберемось терпіння і достойно пройдемо це випробування”.

- На території міста рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, є обов’язковими до виконання, - наголошує Олександр Дмитрович.

Вкотре нагадуємо, відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, з метою запобігання поширення на території міста Козятин гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і з урахуванням змін, що внесені до Постанови КМ України від 11 березня 2020 року № 211 (Постанова КМУ від 16 березня 2020 року № 215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2), комісія вирішила:

1. Заборонити продаж на ринках молочної продукції домашнього виробництва (молоко незбиране, сметана, вершки, сири).

Термін виконання: з 23.03.2020 до скасування заборони

2. Встановити режим роботи продуктових ринків міста щоденно з 10.00 до 14.00 год. за умов виконання адміністраціями ринків суворого санітарного контролю усіх без виключення продуктів, здійснення температурного скринінгу продавців та покупців, щоденної (з 15.00 год.) дезінфекції (шляхом розпилювання дезінфекційних розчинів) приміщень, торгових рядів, території ринків.

У випадку невиконання вказаних санітарно-епідемічних вимог рішенням комісії з питань ТЕБ та НС припиняти роботу ринків, а до порушників вживати заходів адміністративного впливу.

Термін виконання: з 23.03.2020 до скасування карантину

3. Дозволити торгівлю в продуктових магазинах, супермаркетах, аптеках при перебуванні на об’єкті торгівлі 10 чоловік і менше з дотриманням 2-метрової дистанції. При невиконанні вказаних санітарно-епідемічних вимог до порушників вживати заходів адміністративного впливу.

Термін виконання: з 23.03.2020 до скасування карантину

4. Адміністраціям супермаркетів АТБ, ФОРА, ПАН-ЕКОНОМ, ОБЖОРКА забезпечити розмітку підлоги біля кас та для вуличної черги з дотриманням 2-метрової дистанції.

Термін виконання: 23.03.2020

5. Скасувати рейси пільгового проїзду для всіх категорій пільговиків.

Термін виконання: з 23.03.2020 протягом карантину

6. Організувати проведення роз’яснювальної роботи серед населення з питань перебування (у разі нагальної потреби) у громадських місцях із обов’язковим використанням засобів індивідуального захисту (лицеві маски, респіратори, рукавички), застування дезінфекції рук та інше. У разі ігнорування зазначених вимог до порушників вживати заходів адміністративного впливу.

Термін виконання: з 23.03.2020 до скасування карантину

7. За рішенням комісії з питань ТЕБ та НС в разі необхідності залучати:

- для тимчасового використання транспортні засоби, будівлі, споруди, обладнання, інше майно підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, необхідне для здійснення профілактичних та протиепідемічних заходів, із наступним відшкодуванням у встановленому законодавством порядку його вартості або витрат, пов’язаних з його використанням;

- підприємства, установи, організації незалежно від форми власності до виконанн заходів з локалізації та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням на території міста Козятина гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом CОVID-19.

8. Козятинському районному сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області (Світлишин Д.В.) забезпечити щоденне ранкове проведення дезінфекції вулиць міста із значним рухом пішоходів, стоянок автотранспорту, зупинок громадського транспорту дезінфікуючими засобами.

Термін виконання: з 23.03.2020 до скасування карантину

9. Козятинському відділенню поліції Калинівського ВП ГУНП у Вінницькій області (Андрущак Р.Л.):

- посилити охорону публічної безпеки та порядку шляхом виставлення контрольно-пропускних пунктів на в’їздах та виїздах з міста Козятина із залученням працівників поліції, Національної гвардії, ДСНС, медичних фахівців, громадських формувань, з правом проводити санітарні огляди речей, багажу, транспортних засобів, дистанційного вимірювання температури водіїв та пасажирів;

Термін виконання: з 23.03.2020 до скасування карантину

- запровадити максимальне обмеження пересування громадян в пішому порядку та власним автотранспортом всередині міста (крім медичних, продуктових, соціальних та життєво важливих мереж);

Термін виконання: з 23.03.2020 до скасування заборони

- запровадити піші патрулі в місті, особливо в районах небезпечних в епідвідношенні об’єктів;

Термін виконання: з 23.03.2020 до скасування карантину

10. Управлінню Держпродспоживслужби у Козятинському районі (Кравець В.В.) провести розрахунки потреби у дезінфікуючих засобах для дезінфекції вулиць міста та надати їх виконкому міської ради.

Термін виконання: 23.03.2020

11. Відділу економіки, регіонального розвитку міської ради

(Голубовська З.Є.):

- зобов’язати керівників торговельних мереж АТБ, ФОРА, ПАН-ЕКОНОМ, ОБЖОРКА надавати щоденний моніторинг цін та наявність визначених соціально значимих товарів з подальшим інформуванням Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації.

Термін виконання: протягом карантину

- довести до керівників торговельних об’єктів міста вимоги п. 1,2,3,4 вказаного рішення.

Термін виконання: 23.03.2020

12. Управлінню соціальної політики міської ради (Вечера В.В.) дозволити зекономлені на скасуванні рейсів пільгового проїзду кошти використовувати на відшкодування витрат на доставку до м. Вінниці хворих на гостру ниркову недостатність для гемодіалізу.

13. Визначити КП «Міська лікарня» як додаткову лікарню по прийому хворих з підозрою на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19, у разі значного збільшення таких хворих. Головному лікарю КП «Міська лікарня» (Євтушку О.П.) провести відповідні підготовчі заходи

14. КП «Чисте місто» забезпечити:

- закупівлю 10 оприскувачів та дезінфікуючі засоби для проведення дезінфекції вулиць міста на суму 35000 (тридцять п’ять тисяч) грн.;

- закупівлю паливно-мастильних матеріалів для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій на суму 50000 (п’ятдесят тисяч) грн.

Термін виконання: до 24.03.2020

15. Виконкому міської ради забезпечити:

- організацію харчування додаткових сил, залучених до несення служби на контрольно-пропускних пунктах, на суму 20000 (двадцять тисяч) грн.;

Термін виконання: до 24.03.2020

16. Фінансовому управлінню міської ради (Холковський П.А.) виділити кошти відповідним розпорядникам для забезпечення проведення додаткових карантинних заходів в сумі 105000 (сто п’ять тисяч) гривень за рахунок коштів резервного фонду міського бюджету.

Термін виконання: 23.03.2020

17. Відділу у справах преси та інформації міської ради (Росінська Н.С.) забезпечити оприлюднення рішення комісії в засобах масової інформації, поширення через мережу Інтернет та максимальне доведення карантинних вимог до населення.

Термін виконання: 23.03.2020


Коментарі

 
Ваш коментар
Ваше ім'я
Реклама
2007 - 2011 © Козятин - Ребус. Інформаційний портал міста Козятин.
При наглому копіюванні матеріалів не забудьте вставити посилання на наш сайт


    RSS-стрічка     Вхід     РеєстраціяЧас генерації сторінки: 0.007 с.
Цю сторінку переглянуто: -793587464 раз
Дизайн сайту: Mendart.com
Програмування: v7.net.ua